News

Star Citizen dostępne do końca miesiąca za darmo

Twórcy z Cloud Imperium Games zdecydowali się udostępnić graczom tytuł Star Citizen zupełnie za darmo. Gra póki co pozostaje jeszcze w fazie alfa swojego rozwoju, jednak do końca października mamy możliwość wypróbowania rozgrywki bez żadnych opłat.

Produkcja Star Citizen ostatnimi czasy nieco ucichła. Po hucznym i obfitującym w nowości CitizenCon, które miało miejsce w Los Angeles w pierwszej połowie października, twórcy z Cloud Imperium Games postanowili dać nieco wytchnienia fanom tytułu i pozwolić dojść do siebie po wydarzeniu pełnym wrażeń. Wówczas dowiedzieliśmy się również, że sami deweloperzy potrzebują także nieco czasu, aby dopracować wciąż niegotowy moduł kampanii Squadron 42. Ten trafi do nas najprawdopodobniej w przyszłym roku, a póki co możemy cieszyć się alfą w wersji 3.0.

star citizen 3

Specjalnie dla zainteresowanych Star Citizenem graczy, którzy nie są pewni, czy chcieliby wesprzeć wielomilionowy projekt ze swojego własnego portfela, Cloud Imperium Games zdecydowało się udostępnić tytuł w obecnej wersji za darmo. Każdy, kto zdecyduje się dołączyć do kosmicznej społeczności, otrzyma do dyspozycji statek Super Hornet F7C - M. Oferta deweloperów została jednak ograniczona do 30 października, więc jeśli chcecie wypróbować tytuł we własnym zakresie, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji swojego konta na stronie producenta. Aby móc wypróbować grę, należy użyć kodu FALL2016.

Jak do tej pory dzieło Chrisa Robertsa wciąż nie otrzymało oficjalnej daty premiery. Jeden z największych kosmicznych symulatorów w historii branży gier znajduje się na ustach wszystkich od 2012 roku, kiedy to twórcy tytułu rozpoczęli, bijącą dziś wszelkie możliwe rekordy, zbiórkę pieniędzy na platformie Kickstarter. Od tamtej pory produkcja poszła mocno naprzód, jednak rozgrywce w obecnej postaci wciąż brakuje całkiem sporo do tego, aby można było uznać Star Citizen za pełnoprawny, kosmiczny symulator.

Zgłoś błąd