IrfanView 4.33 PL

Pobierz plik (download)

IrfanView - informacje

Nazwa programu:IrfanView
Kategoria:Przeglądarki graficzne
Producent:Irfan Skiljan
Wersja:4.33 PL
Licencja:Freeware
Data dodania:2008-09-10 16:16:38
Ilość pobrań:7414
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Zrzut ekranu: IrfanView

IrfanView jest atrakcyjną przeglądarką graficzną. Za pomocą tego programu użytkownik ma możliwość wyboru różnych narzędzi służących edycji takich jak zmiana rozmiaru, konwersja do skali szarości, efekty typu rain drop, sepia, pixelize i podstawowego retuszu zdjęć mianowicie korekcja czerwonych oczu, automatyczna korekcja kolorów, negatyw.

Za pomocą wsadowej konwersji plików jesteśmy w stanie w tej samej chwili przetworzyć dużą ilość plików. Wraz z poszerzeniem liczby plików warto skorzystać z ciekawej funkcji, którą oferuje program, mianowicie IrfanView - katalogowania plików. Opcja ta jest dostępna w IrfanView Thumbnails.

Program możemy wzbogacić za pomocą dodatkowych zewnętrznych pluginów. Walorem aplikacji jest również to, że bez problemu odczytuje ze źródeł typu TWAIN, umożliwia zrzuty ekranowe lub wygaszacze ekranu.

Najnowsza wersja programu pozwala na obsługę w wielu językach, co umożliwia interfejs w języku polskim. Program pozwala również na jego bezpłatne użytkowanie, niemożliwe jest jego użycie przez firmy oraz inne instytucje.

Ten sam plik w innych wersjach

Zgłoś błąd