News

Watch_Dogs 2 - poznajcie zakamarki San Francisco

Twórcy z Ubisoftu zdecydowali się ujawnić najnowszy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji, czyli gry Watch_Dogs 2. Tym razem wideo przenosi nas do rzeczywistości Marcusa Hollowaya i miasta San Francisco, w którym wraz z głównym bohaterem przyjdzie nam podejmować kolejne wyzwania.

Watch_Dogs 2 ma przed sobą dosyć trudne wyzwanie. Pierwsza odsłona cyklu nie zapisała się bowiem w pamięci graczy ze zbyt pozytywnej strony. Stało się tak za sprawą sporego, graficznego downgrade'u względem wcześniejszych zapowiedzi oraz dosyć ograniczonych możliwości w odniesieniu do swojego największego konkurenta na rynku, czyli GTA. Z jednej strony zatem Watch_Dogs 2 nie ma zbyt wysoko ustawionej poprzeczki, a z drugiej jednak fani z całego świata liczą na to, iż twórcom z Ubisoftu uda się wyciągnąć wnioski ze swojego dawnego faux pas i poprawią oni to, czego brakowało pierwszemu wcieleniu gry.

Jak do tej pory fani Watch_Dogs faktycznie nie mieli się o co martwić. Wszystkie zapowiedzi wskazują na to, że twórcy staraja sie słuchać uwag graczy, ulepszając poszczególne elementy rzeczywistości, otaczającej Marcusa Hollowaya. Jeśli ktoś dalej czułby jednak niedosyt, spece z Ubisoftu postanowili dostarczyć dziś najnowszy trailer, zapowiadający różne aktywności, jakim będziemy mogli poddawać się w wirtualnym San Francisco. Nowa dla cyklu lokacja zdaje się być znacznie większa od tej z pierwszej generacji gry, a dodatkowo okazuje się dużo bardziej interaktywna. W świecie podszytym bilionami zer i jedynek łatwo można się zagubić, a jak odnajdzie się w nim Marcus Holloway? Tego właściciele konsol obecnej generacji dowiedzą się już 15 listopada, a posiadacze popularnych "blaszaków" - dokładnie dwa tygodnie później.

Zgłoś błąd