News

Mafia III - nowe doniesienia o dacie premiery

Do sieci trafiły najnowsze wieści o potencjalnej dacie premiery nadchodzącej trzeciej odsłony popularnej Mafii. Gra rzekomo ma pojawić się na rynku już w kwietniu, a rzetelności tym informacjom dodaje fakt, że tę samą datę jednocześnie podaje kilka największych sklepów w branży.

Początek roku to w świecie gier zawsze dosyć ekscytujący moment - po świątecznej stagnacji do sieci zaczyna napływać coraz więcej nowych i ekscytujących informacji, a każdy producent próbuje wybić się na tle konkurencji. Nie do końca za sprawą samych deweloperów, w tym roku mamy natomiast doczynienia z kolejnymi przeciekami na temat konkretnych tytułów. Najnowszy z nich dotyczy zapowiedzianej w ubiegłoroczne wakacje, trzeciej części kultowej serii Mafia.

mafia 3

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych zapowiedzi, także tym razem autorami owych niepotwierdzonych informacji są zagraniczne sklepy, zajmujące się m. in. sprzedażą gier komputerowych. Chodzi tutaj przede wszystkim o dwie sieci handlowe - GameStop oraz Amazon, za pośrednictwem których stron użytkownicy mogli po raz pierwszy zobaczyć oficjalną datę premiery Mafii III,, którą rzekomo wyznaczono na 26 kwietnia 2016 roku. W takich przypadkach zbieżność wyznaczonych terminów zdarza się niezbyt często, jednak z drugiej strony wskazana data jest dość szybka, szczególnie biorąc pod uwagę, że grę zapowiedziano zaledwie kilka miesięcy temu. Co ciekawe jednak, jak dotąd Amazon nie wycofał się z opublikowanego na swojej stronie terminu, tak więc być może patrzymy właśnie na oficjalną datę premiery tytułu? Czas pokaże, kiedy produkcja trafi na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Zgłoś błąd