News

Mafia III: Świeży teaser przed targami E3

Przedstawiciele 2K Games na chwilę przed wielkim świętem gier rozpalają atmosferę wokół swojej nowej produkcji, dzieląc się ze światem krótkim zwiastunem nowej Mafii. Więcej szczegółowych informacji na temat zawartości gry poznamy w ciągu najbliższych kilku dni.

Z opublikowanego video wynika, że fabuła w Mafii III przedstawiona będzie w retrospekcjach. Główny bohater, czarnoskóry weteran wojny w Wietnamie Lincoln Clay być może opowie swoją historię nieznanemu bliżej reprezentantowi wymiaru sprawiedliwości, co sugeruje dzisiejszy teaser. Zdradzony i pozostawiony na pewną śmierć protagonista będzie chciał zemścić się na swoich oprawcach z włoskiej rodziny mafijnej. Motyw zdrady oraz chęci rewanżu jest mocno oklepanym schematem, znanym bardzo dobrze wszystkim fanom gier akcji. „Człowiek musi się w końcu odbić od dna” - czytamy w zamieszczonym opisie filmiku. Zobaczcie co przygotowali deweloperzy z firmy 2K Games:

Akcja trzeciej części Mafii toczyć się będzie w Nowym Bordeaux drugiej połowy XVII wieku. Jak łatwo można się domyślić miasto to jest przesiąknięte do szpiku kości brutalnymi porachunkami zorganizowanych grup przestępczych, które kontrolują poszczególne dzielnice i walczą o coraz to większe wpływy. Lincoln nie będzie działał sam – w dokonaniu zemsty pomoże mu trójka innych postaci (Burke, Cassandra oraz Vito Scaletta), stojących na czele różnych grup i mogących zaoferować naszemu bohaterowi konkretne, indywidualne usługi. To my zdecydujemy z kim będziemy utrzymywać dobre stosunki, a kogo odsuniemy na boczny tor. Gra zadebiutować ma 7 października na platformach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Duży zwiastun zaprezentowany ma zostać w nocy z poniedziałku na wtorek, mniej więcej o godzinie 02:30.

Zgłoś błąd