News

Mafia III ze zwiastunem i datą premiery

Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku otrzymała trailer przybliżający osobę głównego bohatera oraz - co najistotniejsze - ujawniający datę premiery gry.

Akcja trzeciej Mafii umiejscowiona została w Nowym Bordeaux w roku 1968. Jak dowiadujemy się ze zwiastuna, miasto to przetrwało wiele, ale najdotkliwszą plagą okrzyknięto gangsterskie porachunki siejące spustoszenie na ulicach. W ich centrum znajdzie się oczywiście postać, w którą wcielą się gracze - Lincoln Clay. W fabule królował będzie motyw zdrady i zemsty, czyli na pierwszy rzut oka nic, czego byśmy wcześniej nie uświadczyli w produkcjach tego typu. Do największych zalet poprzedniej odsłony należał klimat, budowany dzięki lokacjom, kolorystyce, kapitalnej ścieżce dźwiękowej. Na razie za wcześnie by ferować wyroki, to co można zobaczyć na zwiastunie ani nie wgniata w fotel, ani nie wywołuje specjalnego niepokoju. Należy jednak pamiętać, że za tytuł nie odpowiadają dokładnie te same osoby, które sprawowały pieczę nad poprzednimi częściami, a nowe studio Hangar 13, które wchłonęło część ekipy 2K Czech.

Mafia III zostanie udostępniona 7 października 2016 roku w edycji zwykłej, deluxe i kolekcjonerskiej na PC oraz konsolach obecnej generacji. Dla decydujących się na pre-order przewidziano upominki w postaci “pakietu rodzinnego”, w którego skład wejdą 3 wyjątkowe pojazdy i broń.

Zgłoś błąd