News

Świeży zwiastun Mafiii III z prawdziwymi aktorami

O trzeciej części kultowej serii gier o gangsterskich porachunkach mówi się już od dłuższego czasu. Wydawca, którym jest firma 2K Games, stopniowo rozpala atmosferę wokół swojego nadchodzącego dzieła, wypuszczając do sieci coraz to nowe zwiastuny przedstawiające profile bohaterów i konkretne elementy rozgrywki - tym razem otrzymaliśmy filmik w którym wystąpili prawdziwi aktorzy.

Ze śmiercią im do twarzy – tak brzmi tytuł opublikowanego trailera, gdzie widzimy aktorów wcielających się w role poszczególnych bohaterów – w tym Lincolna Clay'a, który brutalnie eliminuje przy pomocy broni palnej jednego z mobsterów, stojących za zdradą jego rodziny. Chwilę później obserwujemy trumnę i urywek z ceremonii pogrzebowej, której z dystansu bacznie przygląda się nasz protagonista. Cały filmik aż kipi typowo gangsterskim klimatem, lecz zamiast pierwszej połowy XX wieku, czyli okresu typowego dla mafijnych porachunków, mamy do czynienia z latami 60. Cała ta mieszanka skutecznie podsyca ciekawość i sprawia, że na premierę Mafii 3 czekamy z ogromnym apetytem.

Parę dni wcześniej w sieci pojawił się z kolei zwiastun przedstawiający historię głównego bohatera gry. Lincoln był sierotą dorastającą na ulicach Nowego Bordeaux – dzielnicy Nowego Orleanu, w którym rozgrywać będzie się akcja nowej Mafii. Clay zakręcił się w świecie przestępczego półświatka, lecz jego kryminalna kariera została chwilowo przerwana wyjazdem do Wietnamu. Po powrocie były żołnierz odkrył, że przywódca włoskiej szajki Sal Marcano zdradził jego rodzinę, a skrzywdzony bohater naturalnie zapragnął zemsty. Całej tej historii towarzyszył będzie klimatyczny soundtrack - deweloperzy ogłosili bowiem jakiś czas temu, że w grze pojawi się ponad 100 utworów muzycznych – łącznie z takimi hitami jak „The House of Rising Sun”, „Paint it Black” oraz „All Along the Watchtower”. Gra ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych 7 października tego roku. W oczekiwaniu na premierę zapoznajcie się z historią Lincolna:

Zgłoś błąd