News

Nowy trailer Mafii III już jutro

Twórcy ze studia Hangar 13 zdecydowali się zapowiedzieć opublikowanie nowego zwiastuna swojej nadchodzącej produkcji Mafia III. Trailer powinien trafić do nas już jutro i zgodnie z informacjami zaserwuje nam przedsmak fabuły gry.

Mafia III to jedna z najbardziej interesujących zapowiedzi wakacji 2015 roku. Nie da się ukryć, że wydawnictwo firmy 2K Games od samego początku wzbudza ciekawość graczy, przede wszystkim na zmianę koncepcji rozgrywki w stosunku do tradycyjnych odsłon serii. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że tym razem za powstanie gry odpowiedzialne jest dotąd nie kojarzone z marką studio Hangar 13, które jednak ma w swoich szeregach deweloperów, pracujących niegdyś przy poprzednich wcieleniach cyklu. Mimo tak sporego zinteresowania, twórcy milczą na temat produkcji już od dłuższego czasu, ale sytuacja ta ma ulec zmianie... dokładnie jutro o godzinie 14:00.


A to za sprawą najnowszego zwiastuna Mafii III, którego opublikowanie zdecydował się zapowiedzieć brytyjski oddział firmy 2K Games. Za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter wydawcy dali do zrozumienia, że dokładnie jutro o wspomnianej już godzinie 14:00 naszego czasu do sieci trafi najnowsza, pierwsza w 2016 roku zapowiedź wideo nadchodzącej produkcji studia Hangar 13. Trailer zostanie opublikowany za pośrednictwem oficjalnego konta YouTube gry Mafia i ujawni nam co nieco na temat fabuły rozgrywki. W zapowiedzi wydawcy ujawnili też tytuł zwiastuna, który będzie nosić nazwę One Way Road. Być może przy okazji kolejnego trailera poznamy też datę premiery lub inne szczegóły rozgrywki? Nie ma odwrotu - pozostaje nam czekać do dnia jutrzejszego i liczyć na obszerny materiał ze scenami prosto z rozgrywki.

Zgłoś błąd