News

Filmowy zwiastun Just Cause 3

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun nadchodzącej produkcji Avalanche Studios, czyli Just Cause 3. Podobnie do pozostałych zapowiedzi tytułu, wideo okazuje się bardzo krótkie, jednak ilość zawartych w nim eksplozji bez problemu wystarczyłaby na pełnometrażowy film akcji.

Jeśli myślicie, że widzieliście już maksymalną dawkę wrażeń, jaką będzie w stanie Wam zaserwować Just Cause 3, to najnowszy trailer tytułu z pewnością to zmieni. Zespół Avalanche Studios postanowił zaprezentować nam iście filmowe wideo, gwarantujące sporą dawkę wrażeń już przez samo oglądanie. Dodatkowo, twórcy pochwalili się także kilkoma pochlebnymi cytatami, które zdążyły do tej pory pojawić ze strony portali testujących grę. Całość składa się na mocno skondensowany w czasie, ale piekielnie porywający materiał, opatrzony do tego muzyką tytułowego zespołu Kasabian... Zresztą zobaczcie i oceńcie sami, jak prezentuje się sam trailer:

Trzeba przyznać, że twórcy pieczołowicie przykładają się do uczynienia z Just Cause 3 najbardziej emocjonującej gry akcji 2015 roku, gdyż jak do tej pory prawie wszystkie ujawnione fragmenty rozgrywki okazują się przepełnione wybuchami. Zgodnie z zapowiedziami producentów, również fabuła ma okazać się dosyć lekka, nie zaburzając dynamicznej koncepcji tytułu. Wciąż czekamy jednak na premierowy trailer gry, który zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami Avalanche Studios, ma zostać stworzony przez fanów produkcji w ramach zorganizowanego niedawno konkursu. Just Cause 3 trafi na rynek już 1 grudnia i trafi prosto na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zgłoś błąd