News

Just Cause 3 - cała mapa na nowym gameplayu

Do sieci trafił właśnie najnowszy, ponad 20-minutowy film z rozgrywki z nadchodzącego wielkimi krokami Just Cause 3. Materiał, stworzony przez redaktorów kanału PlayStation Access, skupia się przede wszystkim na projekcie samej mapy oraz sposobach jej eksploracji.

Podczas gdy Just Cause 3 pojawi się na rynku już za trzy dni, ekipa kanału PlayStation Access postanowiła bliżej przyjrzeć się rozgrywce, a przede wszystkim mapie, która będzie dostępna w tytule od Avalanche Studios. Seria od samego początku kojarzy się ze sporymi terenami dostępnymi w gameplayu, a jej najnowsze wcielenie nie powinno pod tym względem odstawać od przyjętych standardów. Udostępniony graczom teren nie został specjalnie powiększony, ale twórcy już niegdyś zapowiadali jego większe skupienie, zagęszczenie i spójność, którą ma sobą reprezentować republika Medici.

Dzięki materiałowi wideo, jaki przygotowali dla nas redaktorzy PlayStation Access, możemy przekonać się na własne oczy, czy producentom faktycznie udało się osiągnąć zamierzony cel. Należy tutaj nadmienić, że mimo braku znaczącego postępu pod względem wymiarów mapy, teren w Just Cause 3 i tak pozostaje jednym z najrozleglejszych wśród rynkowych sandboksów. W końcu do dyspozycji twórcy chcą nam oddać aż 400 mil kwatratowych, stąd klaustrofobii w trakcie rozgrywki nie doświadczy raczej żaden z graczy. Just Cause 3 zadebiutuje już w przyszły wtorek. Gra trafi jednocześnie do posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One, a także komputerów PC.

Zgłoś błąd