News

Będzie demo FIFA 12

W przyszłym tygodniu EA Sports ujawni szczegóły dotyczące wersji demo najnowszej odsłony serii FIFA.

Miesiąc temu pisaliśmy, czego mniej więcej można się spodziewać na stoiskach Electronic Arts na targach Gamescom. Dzisiaj możemy dodać do tej listy kolejny punkt. Na oficjalnym profilu wydawcy serii FIFA w serwisie Twitter pojawił się jasny i bezpośredni w przekazie wpis. "Kiedy ujawnimy datę udostępnienia wersji demo FIFA 2012? Na Gamescom - w przyszłym tygodniu." Prawdopodobnie stanie się to na konferencji prasowej EA Sports, która odbędzie się 16 sierpnia.

Tymczasem w oczekiwaniu na demo fani futbolowej serii mogą przyjrzeć się bliżej procesowi tworzenia gry. Na youtube zamieszczono film przedstawiający pracę nad animacją piłkarzy. Pracowało przy tym dwoje zawodowców - piłkarze w FIFA 12 zostaną ożywieni przez Davida Chiumiento i Camila Sanvezzo z Vancouver Whitecaps FC. Warto także przed premierą "dwunastki" zainteresować się nową propozycją EA Sports - programem Season Ticket.

FIFA 12 trafi na półki sklepowe 30 września. Wiadomo już, kto pojawi się na pudełkach z grą w poszczególnych krajach Europy. Niestety nie ma jeszcze informacji o tym, kto zostanie bohaterem polskiej okładki. Szansę rozgegrania wirtualnych meczy w nowej oprawie otrzymają posiadacze aż siedmiu platform: PC, PlayStation 3 i Portable, Xboksa 360 (w polskich wersjach językowych), a także Nintendo 3DS, DS oraz Wii (wersje na konsole tego ostatniego producenta nie doczekają się polonizacji).  

Zgłoś błąd