News

GamesCom 2011 – Electronic Arts odkrywa pierwsze karty

Firma Electronic Arts ujawniła kilka szczegółów związanych ze swoją obecnością na tegorocznych targach w Kolonii. Poznaliśmy między innymi tytuły produkcji, w które będzie można zagrać na specjalnie przygotowanych przez studio stanowiskach.

Konferencja firmy Electronic Arts odbędzie się 16 sierpnia, czyli dzień przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy GamesCom 2011. Miejsca w hali, w której odbędą się prezentacje dla dziennikarzy, będzie można zajmować od 15:30 czasu lokalnego, zaś sama konferencja rozpocznie się o 16:00.

Screen z gry Battlefield 3

Screen z gry Battlefield 3

Na stanowiskach z logo studia znajdziemy na pewno cztery gry: FIFA 12, Mass Effect 3Star Wars: The Old Republic i Battlefield 3. Przypomnijmy, że podczas zeszłorocznych targów w Kolonii firma Electronic Arts zaanonsowała między innymi Mass Effecta 2 na konsolę PlayStation 3 oraz zaprezentowała grywalną wersję drugiej odsłony cyklu Dragon Age. Miejmy nadzieję, że i w tym roku nie zabraknie zaskakujących zapowiedzi oraz kolejnych informacji na temat gier znajdujących się w produkcji (w tym wyczekiwanej daty rozpoczęcia sieciowych betatestów trzeciej części serii Battlefield).

Targi GamesCom 2011 potrwają do 21 sierpnia. Otwarcie imprezy dla publiczności odbędzie się 18 sierpnia.

Zgłoś błąd