News

Polskie wyniki sprzedaży Battlefield 3 i FIFA 12

Electronic Arts Polska postanowiło się pochwalić wynikami sprzedaży na naszym rodzimym rynku dwóch swoich głośnych tytułów. Battlefield 3 i FIFA 12 są coraz chętniej kupowane w wersjach na konsolę PlayStation 3.

Obydwie gry, zarówno Battlefield 3, jak i FIFA 12, cieszą się sporą popularnością wśród polskich graczy. Najświeższe tytuły Electronic Arts sprzedały się nad Wisłą w liczbie 100 tys. egzemplarzy każdy, a zajęło im to kolejno 7 i 10 tygodni. Polski przedstawiciel wydawcy za ważny uznał też fakt, że w naszym kraju coraz chętniej gracze sięgają po konsolowe wersje tych tytułów. W przypadku FIFY do ogólnego wyniku sprzedaży cegiełkę dołożyło ponad 40 tys. kupionych wersji gry na PlayStation 3

FIFA 12

Za ogromną zaletę FIFY 12 przedstawiciele Electronic Arts Polska uznają polski komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza oraz setki licencjonowanych klubów piłkarskich, reprezentacji narodowych, piłkarzy i stadionów z całego świata. Wśród pozytywów Battlefielda 3 wymieniają nasz narodowy dubbing i bardzo duże uznanie ze strony mediów.

Zgłoś błąd