News

UEFA Euro 2012 z nową łatką. Koniec problemów ze stabilnością

Patch pojawił się na wszystkie platformy, na których możemy zagrać w dodatek do FIFY 12, czyli UEFA Euro 2012. Usunięcie problemów ze stabilnością programu to najważniejsza cechy najnowszego patcha.

O modyfikacjach, które wprowadza do UEFA Euro 2012 najnowsza łatka, dowiadujemy się z oficjalnego forum FIFY. Najważniejsze dotyczą usunięcia problemu ze sporadycznym zawieszaniem gry. Błąd ten może występować zwłaszcza podczas przeglądania zakładki zarządzania zespołem i na koniec niektórych meczów. Pełną listę zmian, które wprowadza łatka, znajdziecie pod tym adresem.

UEFA Euro 2012

UEFA Euro 2012 to płatny dodatek do gry FIFA 12, który, jeśli chodzi o model rozgrywki, wiernie kopiuje wersję z ostatniej części FIFY. Tytuł jest oficjalną grą nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, które rozegrają się na stadionach Polski i Ukrainy. Produkcja daje nam możliwość poprowadzenia wybranej drużyny aż do wielkiego finału w Kijowie. Dodatek raczej średnio przyjął się na rynku. Skrytykowano między innymi spore braki w licencjach niektórych zespołów oraz jego wysoką cenę.

Zgłoś błąd