News

Wiedźmin 3: wkrótce DLC ze strojem Ciri

Niedawno informowaliśmy o kłopotach ze zbyt wcześnie opublikowanym przez PS Store i zarazem niedokończonym kolejnym, drobnym rozszerzeniem dla Wiedźmina 3 oraz o opóźnieniu w jego oficjalnym wydaniu z powodu prac nad łatką 1.07. Teraz CD Projekt RED na Twitterze uspokaja, i jedno, i drugie trafi w nasze ręce już wkrótce.

DLC zaoferuje nam alternatywny strój dla jednej z głównych bohaterek, Ciri, nie jest więc to jakiś poważny dodatek, nie mniej jednak twórcy na początku obiecywali cotygodniową, regularną publikację 16 rozszerzeń, jakkolwiek małych, to jednak ich obecność cieszy niejednego gracza. Tym razem niestety nie udało się deweloperom ze studia CD Projekt RED zdążyć na czas, lecz to wszystko z powodu skupienia całej uwagi na najświeższej aktualizacji do gry, wprowadzającej wiele udogodnień i naprawiającej liczne, drobne błędy.

Twórcy nie podają niestety żadnych konkretnych dat, aby nas nie rozczarować, ale powinniśmy się spodziewać większej porcji informacji na ten temat jeszcze w tym tygodniu. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z pełną listą modyfikacji, jakie wprowadzi patch 1.07.

ciri

Zgłoś błąd