News

Premierowy trailer dodatku Bespin do Star Wars: Battlefront

Mnóstwo akcji, genialna grafika i fragmenty prosto z rozgrywki - taki właśnie jest najnowszy trailer dodatku Bespin do gry Star Wars: Battlefront. DLC trafi do graczy już za kilka dni, a tymczasem możecie obejrzeć premierową zapowiedź oraz poznać nowe szczegóły z nadchodzącego rozszerzenia.

Star Wars: Battlefront niekoniecznie trafił w gusta wszystkich graczy. Tytuł wydawał się mocno okrojony pod względem rozgrywki, co niezbyt spodobało się fanom dawnych odsłon cyklu, jednak producenci postanowili się nie poddawać. Gra wciąż jest wspierana przez Electronic Arts i deweloperów ze studia DICE, czego efektem jeszcze w marcu otrzymaliśmy pierwsze z serii trzech rozszerzeń, zatytułowane Zewnętrzne Rubieże. Wszystkie trzy pakiety zostały zapowiedziane na samym początku roku, ale wówczas nie wiedzieliśmy, kiedy dokładnie się ukażą. Dziś premiera drugiego DLC o wymownej nazwie Bespin zbliża się wielkimi krokami, a z tej okazji wydawcy postanowili podzielić się z nami premierowym trailerem dodatku.

DLC Star Wars: Battlefront Bespin zadebiutuje już w najbliższy wtorek, 21 czerwca. Wówczas tytuł trafi jednak wyłącznie do posiadaczy przepustki sezonowej. Pozostali gracze będą musieli poczekać na pakiet dwa tygodnie dłużej. Dodatek wprowadzi do rozgrywki oczywiście tytułową planetę Bespin, która zaoferuje pięć nowych map do sieciowych potyczek, zlokalizowanych w Mieście w Chmurach. Charakterystyczna metropolia nie będzie jedyną nowością, bowiem obok niej w grze zobaczymy też dwie niedostępne wcześniej postacie - legendarnego przemytnika Rando Calrissiana oraz bezwzględnego łowcę nagród Dengara. Do ich dyspozycji twórcy postanowili oddać także nowy sprzęt: powietrzny pojazd Cloud Car oraz dwie nowe bronie - nocny snajperski pistolet X-8 z termowizyjną lunetą i sprawdzający się lepiej przy mniejszych odległościach EE-4. Gameplay wzbogaci się ponadto o trzy nowe gwiezdne karty i tryb rozgrywki Sabotaż. Szykuje się zatem nie lada gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen, a przecież w przyszłości do dodatku Bespin dołączy jeszcze jeden pakiet, noszący dumny tytuł Gwiazda Śmierci.

Zgłoś błąd