News

DICE wypuściło aktualizację do Star Wars Battlefront

Ukazał się patch, który w gwiezdnowojennej produkcji Szwedów poprawia balans broni i postaci oraz wprowadza nową mapę.

Dla niektórych zapewne najważniejszą nowością jest dodanie możliwości utworzenia prywatnych gier, której wielu osobom brakowało w dniu premiery. Istotnych zmian dokonano w ekwipunku. Osłabiono przesadzoną siłę rażenia kuszy energetycznej, blastera DL-44 oraz rakiety samonaprowadzającej. Tak dużego popłochu jak przedtem nie powinien też już siać Bobba Fett, a oberwało się również Hanowi Solo.

Niezbyt pokaźną ilość map nieco poprawi "Obóz najeźdźców". Lokacja poprzednio dostępna tylko w trybie Przetrwania, trafiła właśnie do gry wieloosobowej. W nagrodę za heroiczną postawę graczy w trakcie zimowego eventu, od teraz Hanowi i Luke'owi będzie można założyć nowe wdzianka, grając na planecie Hoth. Twórcy liczą, że dodatkową mobilizacją do wracania do ich produktu będą stanowiły codzienne wyzwania i kolejne planowane dla całej społeczności.

SWB

Poznaliśmy także plany rozwoju produkcji na najbliższe tygodnie.W lutym i marcu w ręce graczy oddane zostaną kolejne pola bitew. Mroźna Hoth udostępniona zostanie także w Przetrwaniu oraz w nowej odsłonie dla trybu multiplayer. Wspomniany tryb kooperacyjny doczeka się później jeszcze co najmniej jednej mapy, tym razem umiejscowionej na Tatooine. Natomiast do multi trafi plansza na Endorze. Zyskamy również opcję przebrania w inny strój Lei.

Zgłoś błąd