News

Kolejna część Star Wars Battlefront na horyzoncie

Ludzie z Electronic Arts podzielili się swoimi planami oraz strategią na najbliższe lata i jak zapowiadają, szykują swoim fanom sporo interesujących produkcji. Wszystkie oczy branży gier zwrócone są wszak na doniesienia związane z nowym Battlefieldem, jednak trudno przeoczyć równie interesującą ciekawostkę dotyczacą nowej odsłony Star Wars Battlefront.

Blake Jorgensen, zasiadający w zarządzie EA potwierdził ostatnio, że w przyszłym roku ponownie spotkamy się ze strzelanką osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen. Pierwsza część gry zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku, a deweloperzy wraz z jej premierą zapowiedzieli, że chcą przez najbliższe 3-4 lata co roku wydawać nowy tytuł ze świata Star Wars. W czerwcu do sklepów trafi Lego Star Wars: The Force Awakens, w przyszłym roku prawdopodobnie dostaniemy nowego Battlefronta – wszystko idzie więc zgodnie ze strategią przyjętą przez firmę Electronic Arts.

SWB

No dobrze, ale co z konkretami? Na tym etapie jak możemy się domyślać wiadomo niestety niewiele. Jorgensen twierdzi, że druga część Battlefronta zawierać będzie nowe, większe i lepsze światy – producenci tworzą grę na podstawie nowych filmów, a nie jak w przypadku pierwszej części na starej trylogii. Czy to oznacza, że zobaczymy postacie oraz lokacje znane z Przebudzenia Mocy? Trudno stwierdzić, ponieważ informacje jakimi jakiś czas temu podzielili się z nami wydawcy są nieco sprzeczne z tym co słyszymy teraz. Na twitterowym profilu EAStarWars w grudniu 2015 roku pojawił się wpis informujący o tym, że twórcy skupiają się wyłącznie na oryginalnej trylogii. Tymczasem przypominamy o możliwości darmowego pogrania w Star Wars Battlefront: Outer Rim w najbliższy weekend. Więcje informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Zgłoś błąd