News

Ukazała się kolejna aktualizacja Star Wars: Battlefront

Lutowy update wprowadza między innymi poprawki na liście twórców gry, a także zwiększa ilość map i balansuje bronie oraz umiejętności.

Jak informuje EA, najnowszy tryb Punkt zwrotny cieszy się na tyle dużą popularnością, że postanowiono uzupełnić go o mapy, które są dostępne dla Supremacji i Ataku AT-AT. Wszystkie trzy tryby otrzymały także zupełnie nową planszę zlokalizowaną na mroźnej planecie Hoth. To nie koniec atrakcji dla miłośników skrzypiącego pod butami śniegu. Także w tej lokacji umiejscowiona jest dodatkowa misja Lodowe jaskinie dla trybu Przetrwanie.

Battlefront2

Podano też do wiadomości, że po raz kolejny sukcesem zakończyło się wyzwanie społecznościowe, które wymagało nabicia 102 187 godzin gry księżniczką Lei’ą. Udało się osiągnąć ten próg, ale dopiero ostatniego dnia wydarzenia. W nagrodę uruchomiony zostanie kolejny weekend z podwójnym doświadczeniem, jak również zamieszczono nowy strój dla pani Organy, inspirowany tym, który przywdziewała w filmowym Powrocie Jedi - niestety na planecie Endor, a nie w pałacu Jabby. A propos tego ostatniego, EA nie omieszkało także przypomnieć, iż marzec to miesiąc wypuszczenia pierwszego płatnego rozszerzenia, zawierającego m.in. wspomnianą posiadłość the Hutta.

Battlefront3

Zgłoś błąd