News

Nadchodzi nowe DLC dla Star Wars: Battlefront

Electronic Arts zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć nowe rozszerzenie dla swojej zeszłorocznej produkcji, czyli niezwykle popularnego FPS'a Star Wars: Battlefront. Pakiet został zatytułowany Outer Rim i jak dotąd to jedna z niewielu informacji, jakie ujawniono na jego temat.

Dokładnie wczoraj posiadacze Star Wars: Battlefront otrzymali najnowszą aktualizację do swojej gry, wprowadzającą nowe filtry obrazu i inne ulepszenia graficzne, a także niedostepną wcześniej mapę Zmierzch na Hoth oraz dodatkową misję w trybie Przetrwanie. Mimo tylu nowości Electronic Arts wraz ze studiem DICE wcale nie zwalniają tempa, gdyż twórcy zdecydowali się właśnie obwieścić światu nadejście kolejnego dodatku do jednego ze swoich najpopularniejszych wydawnictw. 

star wars battlefront outer Rim

Pakiet, zatytułowany Outer Rim, będzie pierwszym DLC z cyklu pakietów dla przepustki sezonowej tytułu. Jego istnienie twórcy ujawnili poprzez oficjalne forum gry, jednocześnie udostępniając powyższą grafikę. Zdjęcie jest tak naprawdę tylko przedsmakiem całości, bowiem producenci nie ujawnili żadnych szczegółów dotyczących dodatku, zapewniając jednak, że już wkrótce zaprezentują jego najważniejsze elementy, czyli mapy, bronie, bohatera, gwiezdne karty i nowy tryb. Z dostępnych na ten moment informacji wiemy jedynie, że nadchodzące lokacje osadzone zostaną na planetach Tattoine oraz Sullust, a łącznie będzie ich cztery. Pakiet okaże się darmowy wyłącznie dla posiadaczy wspomnianej już przepustki sezonowej do Star Wars: Battlefront. Na razie nie ujawniono ceny, jaką za dodatek Outer Rim będzie musiała zapłacić pozostała część graczy. Na więcej szczegółów musimy jeszcze trochę poczekać.

Zgłoś błąd