News

Szczegóły premierowej łatki Star Wars: Battlefront

Podczas gdy premiera Star Wars: Battlefront zbliża się wielkimi krokami, a posiadacze abonamentu EA Access mogą nawet się już nią cieszyć, w sieci pojawiła się lista poprawek, jakie wprowadzi debiutancki patch 1.01. Jest ich niewiele, dzięki czemu możemy spodziewać się w miarę bezproblemowej rozgrywki od samego początku.

Studio DICE oraz wydawcy z Electronic Arts dwoją się itroją, aby tegoroczny powrót Star Wars na rynek przebiegłjak najbardziej pomyślnie dla całej branży - i graczy, i producentów. Battlefront już wystarczająco mocno odchodzi od tradycyjnych koncepcji Gwiezdnych Wojen, tak więc twórcy nie mogą pozwolić sobie za bardzo na jakiekolwiek większe błędy. Tych na razie na horyzoncie nie widać, za to pojawiło się kilka mniejszych, które twórcy postanowili wyeliminować jeszcze przed premierą gry, za pomocą debiutanckiej łatki 1.01.

SWBattlefront1

Premierowy patch ma naprawić następujące niedociągnięcia:

  • zwiększona ilość pojawiania się bohaterów do zebrania na mapie
  • zlikwidowanie błędu zacinania się postaci przy wysiadaniu ze Starfightera i innych pojazdów
  • poprawa stabilności rozgrywki
  • usprawnienie wydajności serwerów online
  • poprawki tłumaczeń dla różnych wersji językowych
  • likwidacja pomniejszych bugów i błędów w systemie kooperacji, w misjach oraz trybie online

W sieci pojawiło sie również wideo, ukazujące rozgrywkę wszystkimi dostępnymi bohaterami, w których będziemy mogli wcielić się w czasie gry. Star Wars: Battlefront zaoferuje nam pod tym względem możliwość wyboru jednej z sześciu kultowych postaci: Princess Leię, Luke'a Skywalkera, Hana Solo, Dartha Vadera, Bobę Fetta oraz Emperora Palpatine'a. Filmik nie jest zbyt długi, jednak wystarczy aby zorientować się, co potrafi każdy z powyższych bohaterów. Star Wars: Battlefront zadebiutuje już 17 listopada na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Zgłoś błąd