News

Star Wars: Battlefront - zawartość i ceny przepustki sezonowej

Electronic Arts zdecydowało się ujawnić oficjalną zawartość oraz ceny, jakie przyjdzie nam zapłacić za przepustkę sezonową dla nadchodzącego wielkimi krokami Star Wars: Battlefront. Zdecydowanych na jej zakup czeka sporo ciekawych bonusów, jednak będą oni zmuszeni zapłacić... 50 dolarów.

Satr Wars: Battlefront ma już praktycznie w garści ten tydzień listopada - premiera tytułu ma miejsce za dwa dni, a odwieczni fani Gwiezdnych Wojen wciąż rozpisują się w internecie na temat tytułu. Machina kręci się sama, tak więc na fali popularności tematu gry Electronic Arts zdecydowało się ujawnić pełną zawartość oraz ceny przepustki sezonowej. Na miłośników marki czeka nie lada gratka, która jednak dosyć sowicie szarpnie za portfele zdecydowanych na zakup graczy.

Star Wars: Battlefront

Oto zawartość przepustki sezonowej:

  • ponad 20 elementów w postaci pojazdów, broni i kart Star Cards dla Rebeliantów i Imperium
  • czterej dodatkowi bohaterowie oraz złoczyńcy, w których będziemy mogli wcielić się w trakcie rozgrywki
  • 16 dodatkowych map dla trybu multiplayer, w tym zawierające również nowe lokacje
  • cztery nowe tryby rozgrywki
  • wcześniejszy o dwa tygodnie dostęp do nadchodzących dodatków do gry
  • ekskluzywna animacja "Shoot first"

Star Wars: Battlefront

Pierwsze rozszerzenie do Star Wars: Battlefront powinno trafić na rynek na początku 2016 roku, a informacje na jego temat pojawią się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Przepustkę wyceniono na kwotę 50 dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę oznacza około 200zł. Oferta nie należy zatem do tanich, jednak wśród fanów serii z pewnością nie zabraknie i takich graczy, którzy skuszą się na dodatkową zawartość i zakup przepustki. Tymczasem my z zapartym tchem czekamy na światowy debiut produkcji studia DICE, który nastąpi już za dwa dni - 17 listopada. Tytuł trafi jednocześnie do właścicieli komputerów PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Zgłoś błąd