News

Nowy materiał wideo promujący Star Wars: Battlefront

Podczas gdy większość graczy wciąż nie może ochłonąć jeszcze po otwartych testach beta Star Wars: Battlefront, producenci zdecydowali się ujawnić nowy materiał promujący tytuł od Electronic Arts. Tym razem twórcy postanowili zagrać na naszych uczuciach.

Są rzeczy, których kupić nie można, a do jednej z nich postanowili własnie nawiązać wydawcy nadchodzącego wielkimi krokami Star Wars: Battlefront. Autorzy najnowszego spotu reklamującego grę zdecydowali się odwołać do czasów dzieciństwa, kiedy to zazwyczaj większość z nas potrafi jeszcze dostrzec ten inny, magiczny wymiar życia. Cóż, być może w najnowszej odsłonie Gwiezdnych Wojen magii zbyt wiele nie będzie, ale w zamian za to - co potwierdzają opinie testujących - powinniśmy dostać naprawdę porządną produkcję FPS.

Najnowszy spot reklamowy Star Wars: Battlefront pojawił się w sieci dzisiaj i trwa zaledwie minutę. Materiał promocyjny został stworzony specjalnie z myślą o posiadaczach konsol PlayStation 4. Sceny pochodzące z rozgrywki ograniczono jednak do bardzo niewielkiej ilości, a resztę zrealizowano w konwencji tradycyjnego filmu. Star Wars: Battlefront ma trafić na światowy rynek 17 listopada tego roku. W Polsce gra pojawi się dwa dni później, czyli 19 listopada.

Zgłoś błąd