News

Star Wars: Battlefront - rozgrywka z dodatku Bitwa o Jakku

Już jutro swój światowy debiut zaliczy pierwsze DLC do listopadowego wydawnictwa Star Wars: Battlefront. Podczas gdy fani serii z niecierpliwością oczekują na samodzielne wypróbowanie dodatku Bitwa o Jakku, podczas dzisiejszej transmisji na żywo producenci zdecydowali się ujawnić spory fragment rozgrywki z nadchodzącego pakietu.

Branża gier dodatkami stoi, a jeśli rozchodzi się o wydawnictwa Electronic Arts - te czasami bez rozszerzeń się nie obejdą. Ku uciesze fanów tak samo jest właśnie z opublikowanym w tym miesiącu Star Wars: Battlefront, który już jutro ma otrzymać swoje pierwsze DLC, zatytułowane Bitwa o Jakku. Jak dotąd zdążyliśmy się dowiedzieć, że pakiet wprowadzi zupełnie nowy tryb rozgrywki o nazwie Punkt Zwrotny, oferujący sesje do 40 graczy. Gameplay skupi się  na walce rebeliantów z siłami Imperium, od których wojownicy Sojuszu będą musieli odbić pozostające pod ich wpływami bazy.

Zgodnie z tytułem, owe bazy zlokalizowane zostaną na nowo wprowadzonej do rozgrywki planecie Jakku. Tę z kolei postanowili przybliżyć nam sami producenci, którzy podczas dzisiejszego livestreamu z nadchodzącego DLC zaprezentowali możliwości opracowanej specjalnie na potrzeby dodatku planety. Jednocześnie mieliśmy okazję zobaczyć w akcji sam tryb Punkt Zwrotny, który wraz z Jakku jest główną atrakcją nowego DLC. W sieci pojawił się także oficjalny zwiastun nadchodzącego pakietu. Jak wcześniej wspominaliśmy, dodatek Bitwa o Jakku zadebiutuje już jutro, jednak wówczas otrzymają go wyłącznie osoby, które zakupiły Star Wars: Battlefront w przedsprzedaży. Pozostali gracze poczekają na nowe DLC tydzień dłużej.

Zgłoś błąd