News

Ostatnie darmowe DLC do Wiedźmina 3

Wkrótce do Wiedźmina 3 wyjdzie ostatnie z 16 darmowych DLC, jakie twórcy zaplanowali wypuścić po premierze gry. Dodatek umożliwi rozpoczęcie przygody od nowa z zachowaniem wysokiego poziomu postaci i większości przedmiotów.

Prace nad DLC wciąż trwają i nie ma jeszcze określonej daty, kiedy zostanie ono udostępnione, ale biorąc pod uwagę częstotliwość wypuszczania poprzednich rozszerzeń, to z pewnością kwestia bardziej dni niż miesięcy.

wiedzmin1

DLC umożliwi rozpoczęcie tzw. Nowej Gry Plus. Różnica względem zwykłej Nowej Gry polega na tym, że nasza postać będzie miała na starcie ten sam poziom, na którym skończyliśmy grać (chyba że będziemy mieć poziom niższy niż 30 – wówczas gra automatycznie od tego właśnie levelu się zacznie).

wiedzmin2

Ponadto w ekwipunku od początku będziemy mieć wszystkie zebrane przedmioty – poza przedmiotami fabularnymi i użytkowymi, a także listami, książkami, trofeami i kolekcją kart do Gwinta, co zresztą wydaje się całkiem rozsądnym rozwiązaniem.

wiedzmin3

Rozpoczynając Nowę Grę Plus dostaniemy możliwość ponownego wybrania poziomu trudności i gratis otrzymamy również Eliksir Oczyszczenia, który po użyciu resetuje wszystkie wykupione umiejętności, dzięki czemu będziemy mogli swoje punkty jeszcze raz rozdysponować.

Zgłoś błąd