News

Mafia III potwierdzona

Na razie nie wiadomo nic poza tym, co można wywnioskować z pojedynczego obrazka i że oficjalna zapowiedź nastąpi na nadchodzących targach Gamescom. Ale słowo się rzekło: Mafia III potwierdzona.

Studio 2K ogłosiło, że pierwszy trailer zostanie opublikowany w środę, 5 sierpnia, o godzinie 13:00 czasu polskiego. Gra zostanie też szerzej omówiona za zamkniętymi drzwiami na Gamescomie, który potrwa od 6 do 9 sierpnia.

Mafia3a

O Mafii III wielu graczy myśli już od dawna, ale twórcy dotychczas się na ten temat raczej nie wypowiadali – choć pod koniec czerwca zarejestrowali kilka wymownych domen: „mafia3thegame.com”, „mafiaiiithegame.com”, „mafiathree.com” i „mafiathreethegame.com”. Jeszcze wcześniej, w styczniu, aktor podkładający głos głównemu bohaterowi w drugiej odsłonie serii zapowiedział na Twitterze, że wkrótce pojawią się pierwsze informacje na temat gry. Co prawda jego „wkrótce” trochę się przedłużyło, ale faktem jest, że się nie pomylił.

Mafia3b

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że akcja Mafii III może się toczyć w Nowym Orleanie w stanie Luizjana. Na razie opublikowano tylko jedno zdjęcie, które zobaczyć można powyżej (to drugie; pierwsze pochodzi z poprzedniej części). Niewiele idzie z niego wywnioskować, ale widać na nim cztery postaci, w tym jedną kobietę. Niektórzy przypuszczają, że przyjdzie nam się wcielić w każdą z nich lub przynajmniej każda z nich odegra jakąś istotną rolę w grze. Na razie są to jednak tylko domysły, a nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na trailer i Gamescom...

Zgłoś błąd