News

Battlefield 1 - zestawienie graficzne wszystkich platform

Podczas gdy tegoroczny przebój, czyli Battlefield 1, stoi właśnie u progu rynkowego debiutu, do sieci trafiają już pierwsze filmiki z produkcji, umieszczane przez osoby, które otrzymały do niej wcześniejszy dostęp. Jednym z nich jest najnowsze zestawienie trzech różnych wersji tytułu, które pozwala przyjrzeć się graficznym różnicom między platformami PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Najnowszy Battlefield 1 dokładnie jutro wyląduje na półkach sklepowych i - sądząc po entuzjazmie wywołanym dookoła tytułu - namiot pod odpowiednim sklepem należałoby rozbić już teraz. Kolejne dzieło studia DICE zdążyło już pokazać światu, że nie bez przyczyny przykuwa uwagę milionów graczy z całego świata. Poznaliśmy pierwsze oceny gry, jej wymagania, edycje specjalne i sporą część zakamarków rozgrywki. Tak w zasadzie można by się zastanawiać, czy gameplay w Battlefield 1 w ogóle czymś nas zaskoczy? Na to pytanie gracze odpowiedzą sobie sami dopiero po jutrzejszej premierze gry, a tym czasem mamy okazję zapoznać się z kolejnymi, niuansowymi już szczegółami rozgrywki.

Do sieci trafił bowiem nowy filmik, zestawiający wygląd grafiki w poszczególnych wersjach Battlefielda 1. Pod uwagę wzięto wszystkie trzy odmiany gry, przeznaczone na platformy Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery PC. Zapewne nikogo nie zdziwi fakt, że już na pierwszy rzut oka ustawienia Ultra na komputerze wyglądem mocno odstają od tego, co reprezentują sobą konsole. W tej wersji Battlefielda 1 znacznie lepiej wypadają jakość cieniowania oraz post-processing. Sporą różnicę można również zauważyć, gdy spojrzymy na podłoże i pokrywającą je roślinność. W materiale, zamieszonym przez użytkownika Candyland w serwisie YouTube znajedziecie jeszcze kilka innych aspektów, które postanowił on pokazać w swoim zestawieniu. Zachęcamy Was zatem do obejrzenia filmiku, abyście sami mogli zdecydować, która odmiana najnowszego Battlefielda odpowiada Wam najbardziej.

Zgłoś błąd