News

Battlefield 1 - filmik porównujący ustawienia grafiki

Zastanawialiście się, czy najnowszy Battlefield będzie rozpieszczał nasze oczy swoją oprawą graficzną? Materiały promocyjne rzadko dają miarodajny obraz tego, co finalnie zaoferuje nam dana gra. Dzięki znanemu wśród graczy youtuberowi Arekkz Gaming jednak okazję przyjrzeć się bliżej temu, jak nadchodząca produkcja Electronic Arts prezentuje się w różnych konfiguracjach ustawień grafiki.

Zapowiedziany w maju Battlefield 1 wciąż pozostaje w fazie alfa. Oznacza to, że twórcy dalej mają zamiar poprawić wiele szczegółów rozgrywki, jednak ogólny wygląd tytułu raczej nie ulegnie już drastycznym zmianom. Jakiś czas temu informowaliśmy o zamkniętych testach tej wersji gry, po których do sieci przedostało się mnóstwo gameplayów, ukazujacych Battlefield 1 w akcji. Kolejnym z podobnych materiałów postanowił się dziś podzielić znany wśród społeczności graczy youtuber Arekkz Gaming, udostępniając ponad cztero i pół-minutowy filmik z rozgrywki na swoim kanale.

Co jednak odróżnia to wideo od pozostałych fragmentów gry, jakie możemy znaleźć w serwisie YouTube? Arekkz Gaming zdecydował się przedstawić nam zestawienie poszczególnych ustawień graficznych, jakie zostały udostępnione graczom, biorącym udział w niedawnych testach alfa. Na filmiku możemy zobaczyć porównanie czterech poziomów ustawień - od niskich aż do ultra - spośród których największą różnicę z miejsca da się dostrzec w kategoriach cieniowania obiektów oraz antyaliasingu. Niestety tak wczesna wersja gry nie umożliwiła testującym spersonalizowania dokładniejszych opcji graficznych, jednak być może zmieni się to w zaplanowanych jeszcze na te wakacje testach wersji beta tytułu. Battlefield 1 zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach PC już 21 października tego roku.

Zgłoś błąd