News

Wiedźmin 3: szczegóły łatki 1.08

CD Projekt RED przedstawił pierwsze szczegóły dotyczące modyfikacji, jakie wprowadzi najświeższa aktualizacja oznaczona cyframi 1.08. Chcecie wiedzieć, co jeszcze można poprawić w świecie Geralta?

CD Projekt RED nie ustępuje i stale pracuje nad doprowadzeniem Dzikiego Gonu do doskonałości, dlatego na niedługo po publikacji patcha 1.07 studio ogłosiło, że już wkrótce pojawi się kolejna aktualizacja. Po pierwsze, łatka 1.08 ma poradzić sobie z wszystkimi błędami, jakie wywołała instalacja poprzedniczki z końca lipca, po drugie, wprowadzi wiele mniejszych ulepszeń w gameplayu czy interfejsie. Wreszcie 1.08 ma rozwiązać problemy dotyczące usterek graficznych takich jak np. nagłe znikanie jakichś elementów w niektórych punktach na mapie, bugów czy poszczególnych misji głównych i pobocznych.

screenshot 22

Na koniec twórcy wspominają, że patch 1.08 przygotuje nasze gry na dodanie ostatniego z 16 darmowych rozszerzeń, czyli nowego trybu New Game Plus umożliwiającego przejście Wiedźmina 3 jeszcze raz od nowa, ale z pełnym wyposażeniem zdobytym podczas pierwszej potyczki. Pełną listę modyfikacji znajdziecie na oficjalnym forum produkcji.

screenshot 23

Zgłoś błąd