News

Twórcy Wiedźmina 3 wskazali swoje ulubione mody

Od premiery najnowszej części Wiedźmina upłynęło już trochę czasu, lecz gra wciąż cieszy się niezwykłą popularnością. Fani produkcji stworzyli jak do tej pory niezliczoną ilość modyfikacji, którym bliżej przyjrzeli się sami deweloperzy.

Ekipa CD Projekt Red we współpracy z ESL udostępniła filmik w którym Joshua Gray i Hannah Noble opowiadają o najciekawszych, według deweloperów, modyfikacjach do Wiedźmina 3 dostępnych na stronie Nexus Mods. Na liście znalazły się mody ułatwiające rozgrywkę (szybka podróż z każdego miejsca na mapie, zwiększenie maksymalnego obciążenia, automatyczny loot po zabiciu przeciwnika) oraz te wpływające na efekty wizualne (np. odmłodzenie Geralta).

Jak już wspomnieliśmy, społeczeństwo graczy Wiedźmina jest naprawdę ogromne. Gra popularna jest do tego stopnia, że niektórzy postanowili przenieść postać Białego Wilka i jego kompanów do... innych produkcji. I tak powstała modyfikacja do Fallouta 4, którą stworzył użytkownik portalu Nexus Mods, Renn. Podmienia ona głównego bohatera na Geralta i zamienia broń palną na kuszę. Brzmi interesująco? Zobaczcie sami!

Zgłoś błąd