News

Uncharted 4 - pierwsze DLC już w najbliższą środę

Twórcy ze studia Naughty Dog zdają się nie zwalniać tempa. Po premierze ostatniego wcielenia swojej flagowej serii, czyli gry Uncharted 4: Kres Złodzieja, producenci postanowili skupić się na projektowaniu nowej zawartości do rozgrywki, efektem czego pierwsze DLC dla trybu multiplayer zobaczymy już w najbliższą środę.

Uncharted 4: Kres Złodzieja to niewątpliwy sukces producentów ze studia Naughty Dog. Gra radzi sobie na rynku wyjątkowo dobrze - nawet lepiej niż poprzednie odsłony cyklu. I mimo że amerykański zespół deweloperów ma w przyszłości zamiar odstąpić od franczyzy, nie oznacza to jednak, że twórcy porzucą wspieranie ich ostatniego wydawnictwa. Wręcz przeciwnie, już jakiś czas temu informowaliśmy o przyszłościowych planach Naughty Dog, dotyczących przyszłej zawartości do Uncharted 4, a teraz plany te powoli stają się rzeczywistością.

Już w najbliższą środę, 29 czerwca, wszyscy posiadacze tytułu będą mogli bowiem cieszyć się zupełnie nową sawartością w rozgrywce. Tak przynajmniej wynika z ostatniej zapowiedzi studia Naghty Dog, którą twórcy postanowili podzielić się z fanami za pośrednictwem swojego oficjalnego bloga. Zgodnie z wcześniejszymi planami deweloperów, już za dwa dni otrzymamy pierwszy z darmowych DLC dla trybu multiplayer wraz z najnowszą aktualizacją dla gry, oznaczoną numerkiem 1.08. Cała zawartość zostanie udostępniona dla graczy za darmo i wzbogaci gameplay m. in. o nowe mapy, bronie, skórki, ruchy dla postaci oraz możliwości tworzenia własnych sesji. Zmian jest zatem całkiem sporo, a część z nich zostanie pokazana przez producentów podczas odbywającego się jutro streamu na platformie Twitch, który rozpocznie się o godzinie 20:30. Co ciekawe, posiadacze Uncharted 4: Triple Pack otrzymają kilka bonusowych elementów rozgrywki, jednak więcej szczegółów poznamy dopiero jutro.

Zgłoś błąd