News

16 minut rozgrywki prosto z Uncharted 4

Uncharted 4: Kres Złodzieja wciąż nie może doczekać się na swoją premierę, jednak w ramach zaostrzenia apetytu twórcy postanowili podzielić się z nami zupełnie nowym fragmentem rozgrywki. Gameplay pochodzi prosto z Madagaskaru i prezentuje jego malownicze tereny, których mogłaby grze pozazdrościć niejedna widokówka.

Jak dobrze wiadomo wszystkim fanom produkcji studia Naughty Dog, Uncharted 4 to chyba mistrz w swojej klasie, jeśli chodzi o zaostrzanie naszego apetytu. Premierę gry odkładano już dwukrotnie, przy czym każde kolejne opóźnienie owocowało lawiną nowych materiałów z rozgrywki, mających nieco załagodzić całą sytuację. Trzeba przyznać - za każdym razem dobrze wychodziło to producentom z Naughty Dog i dokładnie tak samo jest tym razem. Po marcowym poślizgu gracze otrzymali dodatkową możliwość przetestowania gry w wersji beta oraz kilka dodatkowych filmików promujących tytuł.

Okazuje się jednak, że to nie wszystko, co do tej pory miało nam do zaoferowania Naughty Dog, gdyż do sieci trafił właśnie ponad 16-minutowy gameplay prosto z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Fragment rozgrywki przedstawia malownicze tereny Madagaskaru, który będziemy mieli okazję odwiedzić wraz z Nathanem Drake'm, jego bratem Samem oraz przyjacielem Sully'm. Wideo umożliwia też przyjrzeć się nieco bliżej sposobowi eksploracji przez bohaterów półotwartego świata oraz po raz kolejny docenić rozbudowaną fizykę postaci, jaką Naughty Dog stworzyło specjalnie na potrzeby gry. Uncharted 4: Kres Złodzieja zadebiutuje już 10 maja 2016 roku. Tytuł jest ekskluzywnie dedykowany właścicielom konsol PlayStation 4.

Zgłoś błąd