News

Szykuje się obszerne DLC do Dying Light

Twórcy Dying Light szykują dla graczy The Following – obszerne DLC zawierające m.in. pojazdy, ogromną mapę i nowy wątek fabularny.

Studio Techland zapowiada, że wraz z tym dodatkiem dostarczy nam możliwość prowadzenia terenowych gazików (Buggies), a także mapę, która będzie tak duża, jak wszystkie mapy dostępne w podstawowej wersji gry razem wzięte.

DyingLight1

Jeden z producentów, Tymon Smektala, powiedział: „Wraz z Dying Light: The Following chcemy wprowadzić wiele odważnych zmian, żeby stworzyć jedno wielkie rozszerzenie. Będzie to coś dużego, co nada grze zupełnie nowego smaku. (...) Przyglądaliśmy się również sugestion graczy, żeby wspomóc się w robieniu dodatku. Mamy nadzieję, że ludzie zobaczą, że DLC jest tworzone przede wszystkim dla fanów”.

DyingLight2

The Following będzie można kupić niezależnie od podstawowej wersji gry, choć pojawi się też możliwość dostania DLC w ramach season pass’a. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych za zamkniętymi drzwiami na zbliżających się targach Gamescom. Wygląda na to, że jest na co czekać. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z widocznymi w niniejszym newsie grafikami koncepcyjnymi.

DyingLight3

Zgłoś błąd