News

Nowa zawartość dla Dying Light już w lutym

Techland zdecydował się ujawnić oficjalną datę premiery zapowiadanego od tegorocznych wakacji dodatku The Following do swojej flagowej produkcji Dying Light. Polski deweloper ujawnił również rozszerzoną edycję tytułu o nazwie Enhanced Edition, która na rynku pojawi się razem z najnowszym DLC.

Jeśli myśleliście, że twórcy Dying Light dadzą nam o sobie zapomnieć, to byliście w błędzie. O nadchodzącym dodatku The Following informowaliśmy już pod koniec wakacji, kiedy to twórcy z Techlandu podzielili się z nami pierwszymi szczegółami o całkiem sporym rozszerzeniu. Wówczas nie wspomniano jednak ani słowem o nowej edycji rozszerzonej gry Enhanced Edition, którą wrocławski deweloper zapowiedział podczas minionego weekendu. Oprócz ulepszeń w grafice, ścieżce dźwiękowej oraz sztucznej inteligencji postaci NPC, nowa wersja Dying Light zaoferuje również wszystkie dotychczas opublikowane DLC, modyfikacje oraz przepustkę sezonową do gry dla osób, które jeszcze jej nie zakupiły.

Jakby dobrych wieści komuś wciąż brakowało, twórcy nie poskąpili nam też materiałów wideo prosto z rozgrywki w dodatku The Following. Na trwającym ponad 11 minut gameplayu z komentarzem w języku angielskim możemy zobaczyć wyzwania, jakie postawi przed nami nadchodzące rozszerzenie do gry. Filmik ukazuje także korzystanie z nowych pojazdów, na które producenci szczególnie położyli nacisk w nadchodzącym DLC. Wideo pozwala ponadto rozeznać się w terenie oraz asortymencie broni czekających na nas w Dying Light: The Following. Premiera pakietu oraz wersji Enhanced Edition została przewidziana na 9 lutego 2016 roku. Zarówno najnowszy dodatek jak i edycja rozszerzona udostępnione zostaną za darmo dla graczy, posiadających już Dying Light oraz przepustkę sezonową. Edycję Enhanced Edition można również zdobyć, zakupując po prostu do swojej gry dodatek The Following.

Zgłoś błąd