News

Fabularny zwiastun dla Dying Light: The Following

Techland zdecydował się ujawnić najnowszą zapowiedź zaplanowanego na luty dodatku The Following do Dying Light. Zwiastun ukazuje zarys fabularny rozszerzenia, w którym producenci postanowili sięgnąć do klimatów mrocznych zagadek i niebanalnych śledztw, mających na celu ich rozwikłanie.

Kojarzycie takie klasyki, jak Z archiwum X czy Miasteczko Twin Peaks? Swego czasu te amerykańskie przeboje telewizyjne dostarczały nam mnóstwo tajemnic oraz dreszczyku emocji, częstokroć bazując na rzeczywistych wydarzeniach i przedstawiając cały wachlarz możliwych wydarzeń. To właśnie w takim klimacie twórcy Dying Light postanowili zaprojektować nadchodzący dodatek do gry, The Following. Tak wynika przynajmniej ze słów jednego z producentów gry, Tymona Smetkały, który w wypowiedzi na temat nadchodzącego DLC zaznaczył również, że priorytetem dla deweloperów tym razem było osiągnięcie niepowtarzalnego charakteru zawartej w dodatku fabuły.

Cóż, czy to producentom faktycznie się udało przyjdzie nam ocenić już w przyszłym miesiącu, a dokładniej 9 lutego, kiedy pakiet trafi do rąk graczy. Tymczasem efekty prac deweloperów możemy podziwiać na najnowszym zwiastunie z rozgrywki, na którym twórcy postanowili skupić się właśnie na przedstawieniu samej historii. Trailer trwa jednak zaledwie nieco ponad jedną minutę i w obliczu niedawno opublikowanych fragmentów gameplaya nie zdradza nam zbyt wielu szczegółów. Niemniej producenci dołożyli wszelkich starań, aby wideo było jako najbardziej zastanawiające, zmuszając tym samym graczy do przemyśleń na temat ewentualnego zakupu pakietu.

Dying Light

Przypominamy, że dodatek The Following zaoferuje zupełnie nowe tereny do eksploracji, które pozwolą graczom opuścić miasto Haran i zwiedzić obszar znacznie bardziej rozległy niż ten dostępny dotychczas. Pakiet ma pojawić się na rynku z nową, ulepszoną edycją gry Enhanced Edition, której zakup również pozwoli na otrzymanie najnowszego DLC. Dying Light: The Following trafi na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

Zgłoś błąd