News

Skype dla Windows Phone coraz bliżej

Wiceprezes Skype, Rick Osterloh, podczas tegorocznych targów CES ogłosił, że oczekiwana od dawna premiera Skype dla systemu Windows Phone ma nastąpić już wkrótce.

Microsoft został właścicielem komunikatora Skype w październiku 2011 roku, zaś informacje o stworzeniu wersji aplikacji współpracującej z systemem Windows Phone pojawiły się jeszcze kilka miesięcy wcześniej. 

Oczekiwania wobec koncernu z Redmond wzrosły jeszcze bardziej od momentu mającego miejsce dwa tygodnie temu oficjalnego wcielenia programu pod szyld Microsoftu. Nie bez znaczenia jest tu fakt obietnicy Joe Belfiore’a, przewodzącego projektowi Windows Phone, który w kwietniu 2011 roku ogłosił, że premiera komunikatora Skype współpracującego z systemem Windows Phone nastąpi do końca 2011 roku.

Skype dla Windows Phone 7 

Program niestety nie ukazał się w zapowiedzianym terminie, jednak podczas tegorocznych targów CES wiceprezes Skype uspokaja mówiąc, że premiera komunikatora odbędzie się już niebawem. W Internecie spekuluje się, że może ona nastąpić już w lutym podczas odbywającego się w Barcelonie Mobile World Congress 2012.

Zgłoś błąd