News

Rise of the Tomb Raider na PS4 z końcem 2016 roku?

Dobra wiadomość dla posiadaczy konsoli nowej generacji od Sony – według najnowszych plotek Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4 może trafić pod koniec przyszłego roku.

The Know - ten sam youtubowski kanał, który jeszcze przed tragami E3 informował o pracach nad Dark Souls III - teraz podważa wydanie Rise of Tomb Rider ekskluzywnie wyłącznie na Xboksa i donosi, że wersja dla PlayStation 4 może ujrzeć światło dzienne w listopadzie 2016 roku, zatem okrągły rok po publikacji produkcji dla konsoli Microsoftu.

ROTTR2

Zarówno data premiery wersji dla PS4, jak i samo jej powstanie, wciąż pozostają w sferze spekulacji, ale skoro plotka na temat Dark Souls III okazała się prawdą, bardzo prawdopodobne, że i tym razem przecieki zostaną potwierdzone, a użytkownicy konsoli od Sony za niespełna półtora roku będą cieszyć się najnowszymi przygodami Lary Croft.

ROTTR3

Według The Know zarówno Square Enix, jak i Crystal Dynamics powinni w okolicach stycznia 2016 ogłosić rozszerzenie dostępności Rise of Tomb Rider na inne platformy, a razem o rok opóźnioną premierą powinna obniżyć się i cena gry. Póki co czekamy na listopadowy debiut produkcji na Xboksie One oraz starszym Xboksie 360.

Zgłoś błąd