News

Technologiczny zwiastun Rise of the Tomb Raider

W dzień poprzedzający premierę gry na PC, firma Crystal Dynamics wraz z Nividią opublikowała w sieci filmik prezentujący technologiczne usprawnienia z jakimi spotkamy się na pecetach w najnowszym Tomb Raiderze.

„Przygody Lary staną się jeszcze bardziej wciągające w pecetowej wersji Rise of the Tomb Raider” - zapowiada narrator w udostępnionym przez dewelopera materiale. Zmiany w silniku graficznym obejmują między innymi: zwiększenie poziomu widocznych detali, okluzję otoczenia, filtrowanie anizotropowe na wszystkich płaszczyznach oraz teselację zwiększającą szczegóły na nierównych powierzchniach. Gra posiada bardzo dużo możliwości jeśli chodzi o ustawienia graficzne – posiadacze lepszych blaszaków będą mogli cieszyć się rozgrywką na naprawdę wysokim poziomie.

Produkcja zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku, jednak wyłącznie na konsolach Xbox. Tytuł doczekał się również pierwszego dodatku fabularnego – Baba Yaga: The Temple of the Witch, który pojawił się na konsolach Xbox kilka dni temu a swoją pecetową premierę będzie miał wraz z podstawową wersją gry 28 stycznia.

TombRaider

Zgłoś błąd