News

FIFA 12 doczeka się Ultimate Edition

W ofertach zagranicznych sklepów internetowych pojawiła się specjalna wersja nowej odsłony cyklu FIFA. Została ona nazwana Ultimate Edition i zaoferuje dodatkową zawartość.

Ultimate Edition, dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsoli PlayStation 3 oraz Xbox 360, to przede wszystkim masa bezpłatnych mikrorozszerzeń. Posiadając tę wersję gry, będziemy mogli przez pół roku za darmo pobierać wszystkie dodatki typu DLC (tu nazwane Gold Packs). A że mają być one wydawane co tydzień, łatwo policzyć, że dostaniemy aż 24 paczki. Każda z nich zaoferuje przede wszystkim nowe stadiony, zawodników i menadżerów, nie zabraknie również unikalnych bonusów z możliwością nieznacznego zwiększenia umiejętności niektórych piłkarzy.

W sklepie GAME niniejsza edycja w ramach przedsprzedaży została wyceniona na 45 funtów. Chcąc już teraz ją zamówić, musimy więc przygotować się na wydatek rzędu 200 zł (nie licząc kosztów wysyłki).

Screen z gry

FIFA 12 zadebiutuje 27 września bieżącego roku na komputerach osobistych (patrz: zalecane wymagania sprzętowe) oraz na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Portable, Wii, DS i 3DS. Za dystrybucję gry na terenie Polski odpowiada rodzimy oddział Electronic Arts.

Zgłoś błąd