News

Far Cry Primal - edycje specjalne i data premiery na PC

Firma Ubisoft zdecydowała się ujawnić szczegóły wersji specjalnych swojej nadchodzącej produkcji Far Cry Primal. Oprócz edycji kolekcjonerskiej, gracze otrzymają także specjalną odmianę cyfrową, zatytułowaną Digital Apex Edition. Twórcy jednocześnie podzielili się ze społecznością graczy datą premiery gry na PC, którą wyznaczono na początek marca przyszłego roku.

Far Cry Primal to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2016 roku. Mimo że grę zapowiedziano ledwie w październiku, twórcy zdążyli już podzielić się z nami szczegółami edycji kolekcjonerskiej oraz cyfrowej edycji specjalnej tytułu. Far Cry Primal Collector's Edition w Polsce zostało wycenione na 319,90 zł w wersji konsolowej oraz 229,90 zł w wersji, przeznaczonej na komputery PC. Względem pozostałych produkcji Ubisoftu ceny są zatem zachęcające, jednak również zawartość nie jest aż tak rozbudowana, jak moglibyśmy się spodziewać po francuskim wydawcy. Oto co otrzymamy oprócz standardowej gy, zamawiając edycję kolekcjonerską Far Cry Primal:

  • ekskluzywne pudełko kolekcjonerskie
  • steelbooka
  • 68-stronnicowy słowniczek Wenja (oficjalnego języka w Far Cry Primal)
  • mapa krainy Oros
  • oficjalny soundtrack gry
  • dodatkową zawartość cyfrową - trzy nowe misjie z serii Legenda Mamuta, specjalną broń w postaci maczugi Krwawe Szasti oraz cztery paczki wzmacniające, dające szybszy dostęp do surowców i opcji personalizacji

Far Cry Primal

Mimo braku znamiennych dla Francuzów figurek czy gadżetów, Far Cry Primal Collector's Edition oferuje już całkiem sporo dodatków. Ubisoft nie byłby jednak sobą, gdyby nie oferował czegoś więcej, aniżeli "tradycyjna" kolekcjonerka. Twórcy zdecydowali się zatem udostępnić również specjalną wersję cyfrową gry Digital Apex Edition, dedykowaną dla posiadaczy komputerów PC, którą można nabyć za pośrednictwem oficjalnego sklepu firmy Ubisoft. W takiej odmianie nowy Far Cry Primal zabierze z naszych portfeli 259,90 zł, ale w zamian za tę kwotę otrzymamy dodatkową zawartość cyfrową, czyli wspomniane już nowe misjie z serii Legenda Mamuta, maczugę Krwawe Szasti oraz cztery paczki wzmacniające.

Far Cry Primal

Ubisoft zdecydował się również ujawnić datę premiery tytułu na komputerach PC. Jak się okazuje, fani serii Far Cry, wyposażeni w popularne "pecety", nie będą zmuszeni długo czekać, gdyż najnowsze wcielenie cyklu ukaże się na tej platformie dokładnie 1 marca 2016 roku. Osiem dni opóźnienia wględem wersji konsolowych to zatem niewiele, tak więc wydaje się, że taki zabieg jest tylko i wyłącznie polityką marketingową wydającego grę Ubisoftu.

Zgłoś błąd