News

Pierwszy gameplay z Far Cry Primal na TGA 2015

Ubisoft zdecydował się zapowiedzieć pokazanie pierwszej, oficjalnej rozgrywki z zaplanowanego na 2016 rok tytułu Far Cry Primal. Producenci zaprezentują gameplay podczas grudniowej gali The Game Awards 2015, gdzie powinniśmy poznać również szczegóły na temat nadchodzącego wydawnictwa francuskiego studia.

Zapowiedziany w zeszłym miesiącu Far Cry Primal, powstający przy współpracy kilku różnych oddziałów francuskiego Ubisoftu, wciąż pozostaje dla nas wielką zagadką. Jak do tej pory twórcy podzielili się znami zaledwie kilkoma grafikami oraz zwiastunem, z których jasno wynika, że fabuła zabierze nas tym razem do prehistorii. Oczywiście, taka koncepcja gry zapewne zdziwi niejednego fana serii, ale od czasu sukcesu zeszłorocznego wydania Far Cry twórcy nabrali wiatru w żagle, a przede odwagi w kreowaniu nowych pomysłów.

Czy taka koncepcja się sprawdzi? Trudno wnioskować po tak małej ilości informacji. Wszystko zależy od formy samej rozgrywki, a zgodnie z najnowszymi doniesieniami ta ma zostać zaprezentowana na tegorocznej gali The Game Awards 2015, która odbędzie się już 3 grudnia. Twórcy postanowili, że ujawnią tam również pewne szczegóły na temat rozgrywki, jednak na więcej informacji musimy poczekać jeszcze do przyszłego czwartku. Far Cry Primal ma zadebiutować na konsolach Xbox One i PlayStation 4 już 23 lutego 2016 roku. Do właścicieli komputerów osobistych gra powinna trafić około miesiąc później.

FarCryPrimal2

Zgłoś błąd