News

Wiedźmin II będzie mieć aż 16 zakończeń

CD Projekt RED, podczas targów GamesCom, ujawniło kilka interesujących szczegółów na temat gry Wiedźmin II: Zabójcy Królów. Jedną z nich jest fakt, że Wiedźmin II posiadać będzie aż 16 różnych zakończeń.

Wszystko dlatego, że w trakcie rozgrywki podejmować będziemy różne decyzje mające wpływ na przebieg fabuły. W toku rozgrywki jedne z zakończeń będą się "blokować", a inne "otwierać". Ostateczne zakończenie zależeć będzie od naszych poczynań. Inną ciekawą sprawą jest to, że - według zapowiedzi twórców - Wiedźmin II: Zabójcy Królów, niczym Dragon Age: Początek, rozpocząć się będzie mógł na różne sposoby. W zależności od tego, jak prowadziliśmy rozgrywkę w pierwszej części Wiedźmina, początek Wiedźmina II może przybrać jeden z trzech kształtów. Zapowiada się więc gra, którą będzie warto przejść więcej niż jeden czy dwa razy.

Inną ważną informacją jest ta, że twórcy pozbywają się z gry sporej liczby ekranów ładowania. Zamiast 700 ekranów ładowania (tyle było w Wiedźminie), będziemy musieli oglądać jedynie cztery.

Zgłoś błąd