News

Dodatki do GTA IV oficjalnie na PC i PS3

Koniec spekulacji i plotek. Rockstar oficjalnie zapowiedział, że wydane do tej pory jedynie na Xboksa 360 dodatki do Grand Theft Auto IV trafią także na PC oraz PlayStation 3.

Chodzi oczywiście o dodatki The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Co ważne, dodatki te będzie można kupić zarówno pojedynczo w dystrybucji cyfrowej, jak i razem na fizycznym nośniku. W pierwszym przypadku będzie można nabyć je za pośrednictwem usługi Games for Windows Live lub PlayStation Store. Jeżeli natomiast ktoś chciałby nabyć obydwa dodatki na raz to także jest na to sposób. Do sprzedaży równocześnie trafi też pakiet Episodes from Liberty City zawierający obydwa wymienione dodatki na jednej płycie. Oczywiście pakiet EfLC, w przeciwieństwie do kupna DLC pojedynczo i w formie cyfrowej, do uruchomienia nie wymaga posiadania podstawowej wersji Grand Theft Auto IV

- Trwało to dość długo, ale jesteśmy dumni mogąc w końcu dostarczyć Episodes from Liberty City na PC oraz PlayStation 3. Doceniamy cierpliwość fanów posiadających PC oraz PS3 i mamy zamiar oddać grę w wasze ręce w marcu tego roku - powiedział Sam Houser, szef oraz założyciel Rockstar Games.

Gry trafią do sprzedaży dokładnie 30 marca 2010 roku na całym świecie.

Poniżej przedstawiamy zwiastuny obu dodatków.


Zgłoś błąd