News

GTA: Episodes from Liberty City na PC i PS3 opóźnione

Rockstar Games poinformowało o opóźnieniu premiery zestawu dodatków do Grand Theft Auto IV w wersji na PC oraz PlayStation 3. Decyzja ta została podjęta po pewnych sugestiach Sony w kwestii modyfikacji zawartości gry.

Sony zgłosiło zastrzeżenia dotyczące treści, które można było usłyszeć w stacjach telewizyjnych oraz radiowych nadających na terenie Liberty City. Najprawdopodobniej chodzi więc o ocenzurowanie wypowiedzi, choć nie ma w tej sprawie oficjalnego potwierdzenia. Z tego właśnie powodu Episodes from Liberty City zostało opóźnione o dwa tygodnie. Zarówno wersja PC, jak i PlayStation 3 w Europie trafią do sprzedaży 16 kwietnia.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City jest zestawem dwóch dodatków do GTA IV - The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Do tej pory oba te rozszerzenia były dostępne jedynie w wersji przeznaczonej na Xbox 360. W końcu, po rocznym okresie wyłączności dla X360 (dotyczy pierwszego z dodatków), dodatki trafiają także do posiadaczy wersji dedykowanych innym platformom. W Polsce za wydanie gry odpowiada Cenega Poland.


Zgłoś błąd