News

Cenega wydawcą GTA: Episodes from Liberty City (PC/PS3)

Cenega poinformowała, że do planu wydawniczego firmy trafił zestaw dodatków do Grand Theft Auto IV, zatytułowany Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, przeznaczony na PC i PlayStation 3.

W skład Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City wchodzą dwa dodatki: The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Dodatki te będzie można kupić zarówno pojedynczo w dystrybucji cyfrowej, jak i razem na fizycznym nośniku. W tym pierwszym przypadku będzie można nabyć je za pośrednictwem usługi Games for Windows Live lub PlayStation Store. Jeżeli natomiast ktoś chciałby nabyć obydwa dodatki na raz to naprzeciw jego oczekiwaniom wyjdzie wersja wydana właśnie przez firmę Cenega Poland, dzięki której w polskich sklepach zobaczymy pakiet Episodes from Liberty City zawierający obydwa wymienione dodatki na jednej płycie. Oczywiście pakiet EfLC w przeciwieństwie do kupna DLC pojedynczo i w formie cyfrowej, do uruchomienia nie wymaga posiadania podstawowej wersji Grand Theft Auto IV.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City (PC/PS3) powinno ukazać się w sprzedaży 30 marca bieżącego roku. Oba dodatki są już od jakiegoś czasu dostępne w wersji na Xboxa 360.

Zgłoś błąd