News

Gigabyte GeForce GTX 660 OC WindForce

Wydajna karta w ładnym opakowaniu

Gigabyte to uznana marka na rynku sprzętu komputerowego, a produkty sygnowane ich logo zazwyczaj cechują się wysoką jakością wykonania i niską ceną. Wraz z premierą nieco słabszych Keplerów Nvidii, Gigabyte wypuścił na rynek całkiem sporą liczbę własnych niereferencyjnych konstrukcji. W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się właśnie takiemu modelowi. Zapraszamy do lektury testu Gigabyte GeForce GTX 660 OC.

Opakowanie i jego zawartość

Gigabyte GeForce GTX 660 OC pojawił się na naszym stole testowym zapakowany w średniej wielkości ciemnogranatowe opakowanie. Z frontu spogląda na nas cybernetyczne oko, które zresztą znajdziemy w praktycznie wszystkich produktach Gigabyte'a. W jego bliskim otoczeniu znalazły się logo producenta, nazwa modelu karty graficznej oraz informacje o OC karty i ilości pamięci VRAM.

Gigabyte GeForce GTX 660 OC Windforce

W pudełku, poza bohaterem naszej dzisiejszej recenzji, znajdziemy:

  • płytę ze sterownikami,
  • przejściówka 2xMolex – PCIe 6-pin.

Gigabyte ponownie nas nie rozpieszcza. Zestaw dodatków, jak na tego typu kartę, jest słaby, brakuje przejściówek i konektorów. Niestety producent nie wyciąga wniosków i choć oferuje swoje karty bardzo tanio, to jednak odbywa się to kosztem oszczędności na niezbędnych elementach wyposażenia.

Zgłoś błąd