News

Gigabyte GeForce GTX 660 OC WindForce

Wydajna karta w ładnym opakowaniu

Podsumowanie

Gigabyte GeForce GTX 660 OC pod względem wydajności oraz "krętliwości" jest typowym przedstawicielem rodziny słabszych Keplerów. Pozwala bez problemu pograć w praktycznie wszystkie gry w wysokiej rozdzielczości z wygładzaniem ekranu, udostępnia najnowsze technologie z nowymi rodzajami antyaliasingu czy synchronizacji pionowej. Jednak nie wszystko złoto, co się świeci. Karta kręci się słabo, a przełożenie na wydajność jest bardzo małe. Także zestaw dodatków nie zachwyca. Gigabyte powinien zdecydowanie wziąć sobie do serca, że jednak warto zaopatrzyć użytkownika w pakiet przejściówek. Niby mała rzecz, ale robi ogromną różnicę.

Czy warto spojrzeć na Gigabyte GeForce GTX 660 OC? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Pomimo kilku wad jest to nadal świetna karta, z bardzo dobrym systemem chłodzenia. Będzie to łakomy kąsek szczególnie dla osób, które nie podkręcają GPU i używają go jedynie z fabrycznym taktowaniem. Karta kosztuje około 800 zł i według nas jest to w miarę dobrze dobrana cena. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się przyznać Gigabyte GeForce GTX 660 OC nasze wyróżnienie.

Plusy Minusy
  • dobry system chłodzenia
  • dobra wydajność
  • w miarę dobrze dobrana cena
  • słabe OC
  • bardzo słaby zestaw dodatków

Polecane przez PC Centre - 2012Opisany powyżej produkt został uhonorowany przez nas odznaczeniem Polecane przez PC Centre. Przyznajemy je jedynie produktom naprawdę wysokiej jakości, których zakup bez obaw możemy polecić Wam, drodzy Czytelnicy.

Zgłoś błąd