News

Inno3D GTX Titan HerculeZ nadchodzi

Według danych, do których dotarł serwis WCCFtech, Inno3D pracuje nad kolejnym niereferencyjnym GeForcem GTX Titan. Sprzęt ma zostać wyposażony w ogromny system chłodzenia oparty o trzy wentylatory.

Inno3D przygotowuje kolejny model karty graficznej opartej o rdzeń GTX Titan. Producent wykorzystał cooler HerculeZ 3000 zbudowany w oparciu o trzy wentylatory, cechujący się agresywnym designem. Cooler składa się z pięciu miedzianych ciepłowodów, które przenoszą ciepło do aluminiowych finów radiatora.

GeForce GTX Titan iChill

Poza niereferencyjnym systemem chłodzenia, sama karta nie różni się praktycznie niczym od referencyjnego modelu GTX Titan. Jedynym odstępstwem jest dość mocne OC układu – zegar rdzenia tyka z częstotliwością 927 MHz. Nie wiadomo, jak prezentuje się zegar Boost, choć można założyć, że będzie ustalony na około 1 GHz. Taktowanie pamięci pozostało na niezmienionym poziomie i wynosi 6008 MHz.

Na powyższym zdjęciu przedstawiono kartę oraz datę NDA ustaloną na 20 maja 2013 roku. Prawdopodobnie właśnie w tym dniu urządzenie pojawi się na rynku. Cena nie jest znana, ale możemy domyślać się, że nie będzie zbyt przystępna dla polskiego nabywcy.

Zgłoś błąd