News

Znamy okładkę Deus Ex: Mankind Divided

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że studio Eidos Montreal pracuje nad kolejną odsłoną Deus Ex - Mankind Divided. Dzisiaj już wiemy, jak będzie wyglądała okładka czwartej części serii.

Obszerna zapowiedź Mankind Divided pojawi się w majowym wydaniu magazynu Game Informer i wtedy też zapewne poznamy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Na razie nie wiadomo nawet w przybliżeniu, kiedy będziemy mieli okazję własnymi rękoma dotknąć fizycznej wersji pudełka.

DeusEx 1

Ale już teraz możemy sobie zobrazować, jak będzie ono wyglądało. Na pierwszym planie znalazło się oczywiście miejsce na głównego bohatera, Adama Jensena. W lewym dolnym rogu widnieje postać Victora Marchenko, naszego głównego antagonisty, oficera organizacji wspierającej biomechaniczne nanowszczepy.

DeusEx 2

W prawym dolnym rogu znajduje się natomiast grupka umundurowanych przeciwników bijących cywila - ta sama scena pojawiła się w 58 sekundzie zapowiadającego Mankind Divided trailera (który można sobie odświeżyć poniżej). W tle wypatrzyć można też pojazd typu V-TOL, którym transportuje się agentów w różne zakątki świata.

Data premiery pozostaje wciąż nieznana, ale jeśli wczoraj po raz pierwszy oficjalnie zapowiedziano grę, a dzisiaj już znamy wygląd pudełka, to można przypuszczać, że twórcy nie każą nam czekać zbyt długo. Z technicznych rzeczy na razie wiadomo właściwie tylko tyle, że gra ukaże się na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zgłoś błąd