News

Szczegóły drugiego epizodu Hitmana

Wydawcy ze Square Enix zdecydowali się oficjalnie ujawnić kolejne szczegóły, dotyczące nadchodzącego epizodu opublikowanej w marcu gry Hitman. Drugi odcinek, zatytułowany Sapienza, przeniesie nas na tereny włoskiego wybrzeża, gdzie znajdziemy mnóstwo nowych wyzwań, a to wszystko będzie dostępne już jutro w określonych godzinach, które zostały właśnie sprecyzowane przez producentów.

Sapienza to drugi epizod wydanej w marcu gry Hitman, który początkowo miał być dołączony do podstawowej wersji gry. Sama premiera tytułu została jednak opóźniona, a ze względu na epizodyczną budowę całego wydawnictwa, kolejną część rozgrywki zdecydowano się przenieść do osobnego odcinka. Ten ma zadebiutować już jutro i zaoferować tereny włoskiego wybrzeża, w której zwiedzimy między innymi wnętrza starego kościoła oraz niezwykłej rezydencji. Przy tak ważnych tytułach, jakim z pewnością jest Hitman, nie bez znaczenia pozostaje nie tylko data premiery, ale i jej dokładna godzina. Najbardziej zagorzali miłośnicy gier uwielbiają bowiem czekać do pierwszych chwil, kiedy będą mogli nabyć swoją ulubioną produkcję. Z tego właśnie powodu firma Square Enix zdecydowała się ujawnić informacje, dotyczące dokładnych godzin, w których możemy spodziewać się udostępnienia wersji cyfrowych epizodu Sapienza.

Hitman Episode 2: Sapienza pojawi się najwcześniej w wersji PlayStation 4 na terenach Europy Środkowego Wschodu, Australii i Oceanii oraz Afryki. Na tych obszarach gra będzie udostepniona wraz z wybiciem godziny dwunastej. To samo dotyczy odmiany tytułu, przeznaczonej na Xboksa One, jednak tym razem bez żadnych restrykcji terytorialnych. Z kolei nieco dłużej bedą zmuszeni poczekać właściciele konsol PlayStation 4 na terenach USA, Kanady oraz Ameryki Łacińskiej. Tam tytuł zostanie udostępniony w tzw. oknie czasowym między godziną 8:00 a 10:00 rano czasu PST, co u nas odpowiada godzinom od 17:00 do 19:00. Nieco inaczej sprawa ma się w przypadku wersji komputerowych Hitmana, bowiem tam gra zadebiutuje dokładnie o gdzinie 18 naszego czasu. Do sieci trafił też fragment rozgrywki, zarejestrowany podczas targów PAX East, które miały miejsce minionego weekendu. Kolejny po Sapienza epizod ma nas zabrać na tereny Maroko i to już w maju, jednak jak do tej pory Square Enix nie ujawniło oficjalnej daty premiery tej części gry.

Zgłoś błąd